Діагностичний центр «ТоДос» це медичний заклад нового рівня, оснащений сучасним комп’ютерним томографом Toshiba Aqulion Prime SP (2019 р.), що дає змогу проводити високоякісне та інформативне обстеження при відносно малому променевому навантажені на пацієнта. Експертний рівень зображень забезпечує проведення точної диференціальної діагностики в складних випадках.

КТ дозволяє виявити патологію на ранніх стадіях її розвитку, своєчасно встановити діагноз та призначити лікування з подальшим контролем його ефективності, а також проводити динамічну оцінку розвитку захворювання у віддалених періодах.

У стінах нашого центру ми об’єднали в одне ціле все необхідне для комфортного перебування пацієнтів різних вікових груп – кваліфіковані лікарі, сучасне обладнання і, безумовно, уважне ставлення персоналу клініки до кожного.

Всі обстеження проводиться за попереднім записом, що дозволяє уникнути очікування в черзі, а крім детального висновку лікаря-радіолога, при проходженні КТ діагностики видається диск із записом дослідження в повному обсязі.

Не секрет, що індивідуальний підхід до пацієнтів набагато легше знайти в невеликій приватній клініці. Тому ми намагаємось максимально приділити увагу кожному і дати впевненість в тому, що Ваше здоров’я нам не байдуже.

Запис на обстеження.

Залиште свої контактні дані і адміністратор діагностичного центру зв’яжеться з Вами для уточнення бажаної дати і часу обстеження

Записатись
095-101-50-51